Edomeg

Biuro obslugi klienta tel. (34) 363 0 333 Infolinia czynna od 8:00 do 18:00

mFaktura Magazyn Fakturowanie

 • Cena katalogowa:
  249,00 PLN
 • Cena promocyjna:
  199,00 PLN
 • Cena netto:
  161,79 PLN
 • Transporty
  0,00 PLN
 • Czas realizacji
  chwilowo brak
Zamów telefonicznie tel. 600 777 171 tel. 600 566 555
Podaj ilość
Ilość:
sztuk

Charakterystyka produktu

Nazwa: mFaktura Magazyn @Klucz - oprogramowanie do fakturowania z magazynem
Wersja: 6.0 Magazyn
Licencja: Komercyjna - 1 stanowisko
Cena brutto: 199.00zł


POBIERZ DEMO PROGRAMU

 

Zamawiając program otrzymują Państwo produkt w postaci klucza licencyjnego, który przesyłamy (po zaksięgowaniu wpłaty) na adres e-mailowy podany w zamówieniu. Na zakupiony towar wystawiamy fakturę.

 

 

Informacje ogólne
 

Program charakteryzujący się intuicyjnym a przy tym nowoczesnym interfejsem. Nie powinien sprawiać kłopotów nawet początkującym użytkownikom.

Program jako opcję posiada moduł obsługi magazynu(z poziomu ustawień programu można ten moduł włączyć/wyłączyć). Moduł magazynu w programie mFaktura został stworzony z myślą o niewielkich firmach prowadzących działalność handlową. Dzięki temu modułowi mamy możliwość:


 • przyjmowania towarów/usług na magazyn
 • wydawania towarów/usług
 • śledzenia historii przeprowadzanych operacji przyjęć, wydań i sprzedaży towarów/usług
 • tworzenia szczegółowych raportów zysków ze sprzedaży określonych dóbr (do dyspozycji mamy następujące raporty: Zyski ze sprzedaży, Zyski ze sprzedaży według produktów oraz Miesięczne porównanie zysków w postaci wykresu).

Ponadto program wyposażony jest we wszystkie opcje niezbędne dla programu fakturującego oraz opcje ułatwiające pracę osobom prowadzącym księgowość (szczegółowa specyfikacja poniżej).

Program jest ciągle rozwijany, a poprzez system automatycznych aktualizacji użytkownik ma darmowy dostęp do wprowadzanych poprawek i unowocześnień.

W związku ze zbliżającą się zmianą stawek VAT, udostępniliśmy funkcje umożliwiającą kilkoma kliknięciami zmianę wszystkich stawek VAT, zarówno w słownikach jak i w definicjach towarów/usług i raportach.

Komentarze

Autor Paweł - Słupsk
Ocena:
ocenaocenaocenaocenaocena
[10/10.0]
Data dodania: Niedziela, 13 Listopad 2011 (21:37)
polecam program mfaktura, łatwy program do wytłumaczenia zwłaszcza gdy rotacja wśród pracowników jest duża, program jest przejrzysty i funkcjonalny, pracuje w sieci w czasie rzeczywistym

Dodaj komentarz

Klienci kupili rownież


Ten produkt nie posiada produktów powiązanych

wdrożenia stron: psddohtml.com